Parking Bar

2

Zapraszamy na koncert do klubu Parking Bar, ul. Nowogrodzka 27, 4 grudnia na imprezę z serii ZEZ. Start o 21.00. Po koncercie także improwizacje. Zespół w składzie trio z Bartoszem Tkaczem.

Stara Prochownia

prochownia

GG w składzie trio z Bartoszem Tkaczem zagrało koncert na wernisażu Anny Darii Merskiej, 13 września 3013. Stara Prochownia, ul. Boleść 2, Warszawa.

GG w Faworach

fawory

12 września zespół w składzie duo zagrał w Faworach, ul. Mickiewicza 21 w Warszawie.        

Koncert na rzecz wielokulturowego Street Party

013_bez-tytulu-100x200

20 lipca 2013 zespół w składzie trio wystapi z projektem Larum na wydarzeniu benefitowym na rzecz wsparcia organizacji Wielokulturowego Warszawskiego Street Party. Koncert GG zaczyna się o godzinie 17.30. Miejsce: CDQ, ul. Burakowska 12. Program imprezy i dalsze informacje na stronie www.kontynent-warszawa.pl

Muzyka do filmu “Powrót do bieli”

powrot_do_bieli

Utwór zespołu Gamid Group z projektu “Larum” został wykorzystany w ścieżce dźwiękowej do filmu dokumentujacego realizacje malarską Leona Tarasewicza w Galerii Bielskiej BWA. Zapraszamy do oglądania >>>

Projekt Larum

plyta_gg_larum_m

Pracujemy nad projektem Larum. Rezultat wkrótce ukaże się na krążku, w limitowanej edycji i ciekawej oprawie graficznej.

Koncert w Cafe Szafe

eufemia_1

W sobotę 23 lutego 2013 zapraszamy na koncert w Cafe Szafe w Krakowie, ul. Felicjanek 10. Start o 20.00. Wstęp wolny.

Koncert w Berlinie

madame_claude_2

4 lutego 2013 odbył się koncert zespołu w Madame Claude w Berlinie, w ramach cyklu Experimontag. Krótkie filmy z koncertu są już dostępne na stronie.

Pardon, to tu

_MG_0772_m

Zapraszamy 9 września na koncert w Pardon, to tu, pl. Grzybowski 12/16, Warszawa. Koncert w składzie duo – Wojtek Kwapisiński, Gamid Ibadullayev. Start 20.30. Bilet: 10 zł

W ramach Street Party

Gamid Group na Street Party

26 sierpnia grupa wystąpiła w ramach Wielokulturowego Street Party na Krakowskim Przedmieściu, z projektem Ursus, w składzie z Moniką Kościelną.